Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | T13-G2-A- |
| Gyártó: | Lenovo |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I3 7100U |
| Órajel: | 4x2400MHz (2 mag, 4 szál) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB M.2 SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 620 |
| Csatlakozók: | 1xHDMI, USB3 USB3 Type-C, JACK |
| Kijelző: | 13,3" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | nincs billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | nincs |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Burkolaton, kijelzőn használatból eredő minimális karc, kopás előfordulhat. Működést nem befolyásolja! Jó állapot! |