Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | lent440-PB100 |
| Gyártó: | Lenovo |
| Op. rendszer: | Windows 10 Pro (aktiválás nélkül) |
| Processzor: | Intel Core I3 4000M |
| Órajel: | 4x2400MHz (2 mag, 4 szál) |
| Memória: | 8GB DDR3 |
| Tárhely: | 120GB Sata SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 4600 |
| Csatlakozók: | 1x VGA, 1x miniDisplayport |
| Kijelző: | 14,1" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar |
| háttérvilágítás: | nincs billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Burkolaton, kijelzőn használatból eredő minimális karc, kopás előfordulhat. Működést nem befolyásolja! Jó állapot! |