Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | lenl15-PB-100 |
| Gyártó: | Lenovo |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | AMD RYZEN 5 PRO 4650U |
| Órajel: | 12x 2100MHz (6mag 12 szál max 4000MHz) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB NVMe SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Radeon RX Vega 6 |
| Csatlakozók: | 1xHDMI USB3, USB3 Type-C, SD card reader, |
| Kijelző: | 15,6" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar |
| háttérvilágítás: | nincs billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Burkolaton, kijelzőn használatból eredő kis kopás, karc, előfordulhat! Működést nem befolyásolja! Szép állapot! |