Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | hp830G8-PB300 |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I5-1135G7 |
| Órajel: | 8x2400MHZ max. 4,2GHz (4 mag 8 szál) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB NVMe SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel Iris Xe Graphics |
| Csatlakozók: | 1xHDMI,USB3, USB3 Type-C |
| Kijelző: | 13,3" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Érintőképernyő (touch) |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | van billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Burkolaton, kijelzőben használatból eredő kis karc, kopás előfordulhat. Működést nem befolyásolja! Szép állapot! |