Leírás és Paraméterek
Töltőjével, magyar billentyűzet matricával
| Cikkszám: | 5410-PA100 |
| Gyártó: | Dell |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I5 10210U |
| Órajel: | 8x1600MHz (4 mag 8szál max 4200MHz) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB NVMe SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel UHD Graphics for 10th Gen Intel Processors |
| Csatlakozók: | USB-C, HDMI, LAN, USB3, Jack, microSD kártyaolvasó |
| Kijelző: | 14,1" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | van billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Burkolaton minimális vékony karc, matrica folt előfordulhat. Működést nem befolyásolja! Szép, megkímélt állapot! |