Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | Z420MT-FP |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 10 Pro (aktiválás nélkül) |
| Processzor: | Intel Xeon E5-1620 |
| Órajel: | 8x3600MHz (4 mag, 8 szál max 3800MHz) 10M Cache |
| Memória: | 16GB DDR3 |
| Tárhely: | 120GB Sata SSD |
| Optika: | DVD író |
| Videokártya: | AMD FirePro V3900 1GB DDR3 128bit |
| Csatlakozók: | 1xVGA, 1xDVI-D |
| Memória slot: | 8 slot |
| Bővítő slot: | 2db 16x / 2db 4x / 1db 1x PCI-E |
| Sata port: | 6 |
| M.2 slot: | 1x M.2 |
| Hálózat: | 1x Gigabit Lan |
| PS/2-USB: | - / 8 (4db USB3) |
| Ház/típus: | Torony PC |
| Tápkábel: | nem tartozék |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Egyéb | i5 4570-től kb 10% gyorsabb |