Leírás és Paraméterek
Töltőjével, magyar billentyűzet matricával.
| Állapot | használt |
| Processzor | Intel Core I5 4310u 4x2000MHz (2 mag, 4 szál) max 3000MHz |
| Típus | Dell Latitude 5440 |
| Memória | 4GB DDR3 |
| Merevlemez | 320GB HDD |
| Optika | - |
| Grafikus kártya | Intel HD |
| Garancia | 1 év |
| Kijelző | 14,1 1366x768 |
| Akkumulátor állapot | min 1 óra |
| Egyéb | Wifi, USB3, webcam, HDMI |