Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | X280-PA110 |
| Gyártó: | Lenovo |
| Op. rendszer: | Windows 11 Home |
| Processzor: | Intel Core I5 8250u |
| Órajel: | 8x1600MHz (4 mag, 8 szál 3400MHz Turbo) |
| Memória: | 16GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB NVMe SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel UHD Graphics 620 |
| Csatlakozók: | 1xHDMI |
| Kijelző: | 12,5" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | van billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | nincs |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |