Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | x360-11-G1-ee-256 |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 11 Home |
| Processzor: | Intel Pentium N4200 |
| Órajel: | 4x1,1GHz max 2,5GHz |
| Memória: | 8GB DDR3 |
| Tárhely: | 240GB M.2 SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 505 |
| Csatlakozók: | 1xHDMI, USB 3, USB3 Type-C, Jack, Card Reader. |
| Kijelző: | 11,6" (1366x768) |
| Kijelző tulajdonság: | Érintőképernyő (touch) |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | nincs billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Egyéb: | 2 webkamera |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |