Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | x360-g7-EE |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Pentium Silver N6000 |
| Órajel: | 4x1200Mhz 4 mag 4 szál max. turbo 3300MHz |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB NVMe SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | UHD Graphics 32EU |
| Csatlakozók: | 1xHDMI |
| Kijelző: | 11,6" (1366x768) |
| Kijelző tulajdonság: | Érintőképernyő (touch) |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | nincs billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Egyéb: | 2 webkamera, türkiz szinű |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Burkolaton használatból eredő kis kopás, karc, matricafolt előfordulhat! Működést nem befolyásolja! Jó állapot! |