Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | hp850g6all-WS-PB100 |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I5 8365U |
| Órajel: | 8x1600MHz (4 mag, 8 szál, 4100MHz Turbo) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB M.2 SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel UHD Graphics for 8th Generation Intel |
| Csatlakozók: | 1xHDMI |
| Kijelző: | 15,6" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar |
| háttérvilágítás: | van billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Kijelzőben apró fehér folt(ok) |
| Dokkoló | HP Dokkoló HSTNN-IX10 UltraSlim Dock 2013 +töltő adapter 90W (ezen keresztűl lehet tölteni a notebookot) |
| Dokkoló csatlakozók | DisplayPort - 1db, VGA - 1db, Lan - 1db, USB3 - 4db, Jack - 2db (mikrofon, hangszóró) |