Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | E746-PB300-HU |
| Gyártó: | Fujitsu |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I5 7200U |
| Órajel: | 4x 2500MHz (2 mag 4 szál max. 3100MHz) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB M.2 SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 620 |
| Csatlakozók: | VGA, DisplayPort, USB3, USB 3 Type-C, Jack |
| Kijelző: | 14,1" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar |
| háttérvilágítás: | nincs billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| Esztétika | Burkolaton, kijelzőben használatból eredő kis karc, plezúr előfordulhat. Működést nem befolyásolja! Jó állapot! |