Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | FE449-7G-PA100 |
| Gyártó: | Fujitsu |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I3 7020U |
| Órajel: | 4x2300MHz-es (2 mag, 4 szál) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB M.2 SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 620 |
| Csatlakozók: | 1x HDMI 1xVGA |
| Kijelző: | 14,1" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Nem érintőképernyős |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | nincs billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | Gigabit Lan |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |