Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | workp310-SFF-p400 |
| Gyártó: | Lenovo |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core i7 6700 |
| Órajel: | 8x3400MHz (4 mag 8 szál, 4000MHz Turbo) |
| Memória: | 16GB DDR4 |
| Tárhely: | 480GB Sata SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | NVidia Quadro P400 2GB DDR5 Low Profile 64bit |
| Csatlakozók: | 3x mini DisplayPort |
| Memória slot: | 4 slot |
| Bővítő slot: | 2db 16x / 2db 1x PCI-E |
| Sata port: | 6 |
| M.2 slot: | nincs |
| Hálózat: | 1x Gigabit Lan |
| PS/2-USB: | -/8 (6xUSB3) |
| Com/LTP port: | 1/- |
| Ház/típus: | SSF PC (kisméret) |
| Tápkábel: | nem tartozék |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |