Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | yo-260-PA100 |
| Gyártó: | Lenovo |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I5 6300U |
| Órajel: | 4x2400MHz (2 mag, 4 szál max 3000MHz) |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB M.2 SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 520 |
| Csatlakozók: | 1xHDMI, 1x mini DisplayPort |
| Kijelző: | 12,5" (1920x1080) |
| Kijelző tulajdonság: | Érintőképernyő (touch) |
| Billentyűzet nyelv: | magyar (matricázott) |
| háttérvilágítás: | van billentyűzet háttérvilágítás |
| Hálókártya: | nincs |
| Bluetooth | van |
| WiFi: | van |
| Kamera: | beépített |
| Adapter: | 1x töltő adapter+220V tápkábel |
| Egyéb: | Érintőképernyő toll |
| Akkumulátor: | 1 óra+ |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |