Leírás és Paraméterek
Töltőjével, magyar billentyűzet matricával!
| Állapot | Használt |
| Processzor | Core I7 6820HQ 8x2700MHz (4 mag, 8 szál Up To 3600MHz) |
| Típus | Lenovo P50 |
| Memória | 16GB DDR4 |
| Merevlemez | 240GB SSD M.2 |
| Optika | - |
| Grafikus kártya | NVidia Quadro M2000M 4GB DDR5 |
| Garancia | 1 év |
| Kijelző | 15,6 1920x1080 |
| Akkumulátor állapot | min. 1 óra |
| Egyéb | USB3.0 Thunderbolt, HDMI, mini DisplayPort, USB-C, Wifi, Bluetooth, VGA, Webkamera, LAN |
| Burkolaton használatból eredő minimális, alig látható kopás, karc. Működést nem befolyásolja, szép megkímélt állapot! |