Leírás és Paraméterek
| Állapot | használt |
| Processzor | Intel® Xeon® Processor E5-2620 v3 12x2400MHz 6 mag, 12 szál max 3200MHz |
| Chipset | Intel® C612 Chipset |
| Memória | 16GB DDR4 |
| Merevlemez | 1000GB HDD |
| Optika | - |
| Grafikus kártya | Quadro M4000 8GB DDR5 256bit |
| Alaplap | HP Z440 (s2011) |
| PCI-E foglalat | 2db 16x / 1db 4x / 1db 1x / 1db 8x |
| Sata / IDE | 6 / - |
| PCI Slot | - |
| Ps2 / USB | - / 10 (8db USB3) |
| Com / Lpt | - / - |
| Ház típus | Tower (álló) |
| Garancia | 1 év |