Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | z440-W2100 |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Xeon E5-1620v3 |
| Órajel: | 8x 3500MHz (4 mag 8 szál max 3600MHz) |
| Memória: | 32GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB Sata SSD |
| Optika: | DVD író |
| Videokártya: | AMD FirePro W2100 2GB DDR3 128 bit |
| Csatlakozók: | 2x DisplayPort |
| Chipset: | Intel® C612 Chipset |
| Memória slot: | 4 slot |
| Bővítő slot: | 2db 16x / 1db 4x / 1db 1x / 1db 8x PCI-E |
| Sata port: | 6 |
| M.2 slot: | nincs |
| Hálózat: | 1x Gigabit Lan |
| PS/2-USB: | - / 10 (8db USB3) |
| Ház/típus: | Torony PC |
| Tápkábel: | nem tartozék |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |