Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | z400-3580 |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 10 Pro (aktiválás nélkül) |
| Processzor: | Intel Xeon W3580 |
| Órajel: | Xeon W3580 8x3333MHz (4 mag, 8 szál) |
| Memória: | 12GB DDR3 |
| Tárhely: | 240GB Sata SSD |
| Optika: | DVD olvasó |
| Videokártya: | NVIDIA Quadro FX 580 512 MB GDDR3 128bit |
| Csatlakozók: | 2x Displayport, 1x DVI |
| Memória slot: | 6 slot |
| Bővítő slot: | 2db 16x / 2db 4x / 1db 1x PCI-E // 1db PCI |
| Sata port: | 10 |
| M.2 slot: | nincs |
| Hálózat: | 1x Gigabit Lan |
| PS/2-USB: | 2 / 6 |
| Com/LTP port: | 1 / - |
| Ház/típus: | Torony PC |
| Tápkábel: | nem tartozék |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |