Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | 600G1-G3220 |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 10 Pro (aktiválás nélkül) |
| Processzor: | Intel Pentium G3220 |
| Órajel: | 2x3000MHz (2 mag 2 szál) |
| Memória: | 8GB DDR3 |
| Tárhely: | 120GB Sata SSD |
| Optika: | DVD olvasó |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 4th |
| Csatlakozók: | 1x VGA, 2x Displayport |
| Memória slot: | 4 slot |
| Bővítő slot: | 1db 16x / 3db 1x PCI-E |
| Sata port: | 4 |
| M.2 slot: | nincs |
| Hálózat: | 1x Gigabit Lan |
| PS/2-USB: | 2 / 6xUSB2, 4XUSB3 |
| Ház/típus: | SSF PC (kisméret) |
| Tápkábel: | nem tartozék |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |