Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | 600G1-4570-mt |
| Gyártó: | HP |
| Op. rendszer: | Windows 10 Pro (aktiválás nélkül) |
| Processzor: | Intel Core I5 4570 |
| Órajel: | 4x3200MHz (4mag 4 szál max. 3600MHz) |
| Memória: | 16GB DDR3 |
| Tárhely: | 240GB Sata SSD |
| Optika: | DVD író |
| Videokártya: | Intel HD Graphics 4600 |
| Csatlakozók: | 1x VGA, 2x Displayport |
| Memória slot: | 4 slot |
| Bővítő slot: | 2db 16x / 2db 1x PCI-E |
| Sata port: | 3 |
| M.2 slot: | nincs |
| Hálózat: | 1x Gigabit Lan |
| PS/2-USB: | 2 / 6USB2 +4 USB3 |
| Com/LTP port: | 1 / - |
| Ház/típus: | Torony PC |
| Tápkábel: | nem tartozék |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |