Leírás és Paraméterek
| Cikkszám: | Fuji-G558-i5-85 |
| Gyártó: | Fujitsu |
| Op. rendszer: | Windows 11 Pro |
| Processzor: | Intel Core I5 8500T |
| Órajel: | 6x 2100MHz max. 3500MHz |
| Memória: | 8GB DDR4 |
| Tárhely: | 240GB NVMe SSD |
| Optika: | nincs |
| Videokártya: | Intel UHD Graphics |
| Csatlakozók: | HDMI, DisplayPort |
| Memória slot: | 1 slot |
| Bővítő slot: | Nincs |
| Sata port: | 1 |
| M.2 slot: | 1x M.2 NVMe |
| Hálózat: | 1x Gigabit Lan |
| PS/2-USB: | -/6x USB (3xUSB2, 3xUSB3) |
| Ház/típus: | Mini PC |
| Tápkábel: | 1x külső adapter/220V tápkábel |
| Állapot: | Használt |
| Garancia: | 12 hónap |
| CPU Ventillátor enyhén morog. |