Leírás és Paraméterek
Gépeink játék terhelhetőségét a http://www.game-debate.com/ oldalon teszteljük.
(Díjnyertes, minőségi weboldal a játékok-számítógép paraméterek teszteléséhez)
| Állapot | ÚJ |
| Processzor | AMD Ryzen 5 1600G 12x3200MHz 6 mag, 12 szál |
| Chipset | AMD A320 |
| Memória | 8GB DDR4 (max. 32 GB 2 slot) |
| Merevlemez | 480GB SSD |
| Optika | - |
| Grafikus kártya | Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb |
| Alaplap | Asus PRIME A320M-K |
| PCI-E foglalat | 1db 16x / 2 db 1x |
| Sata / IDE | 4 X sata3 |
| PCI Slot | - |
| Ps2 / USB | 2db ps2 /4XUSB3 2XUSB 2 Front: 1xUSB3 1X USB2 |
| Ház típus | Tower (álló) |
| Garancia | 24 hónap |